Přidejte si tuto stránku do Oblíbených Laddobar Web - Yndex - Old News

Staré novinky

11. 2. - Výrazný update stránky Commandos 2 - pár screenshotů, novinky atd. Také malinký update Commandos BEL, objevil se patch..
Brzy by se měly objevit fotky ze Skotska.. A ještě krátce statisticky - podle logů Na Vrcholu dosáhl Laddobar Web za rok 2000 17092 přístupů, z toho nejvíce v květnu, a zvláště pak 22. 5. se 412 přístupy.. No aspoň nějaké povzbuzení ; )

29. 12. - Deník ze Skotska začíná tady, ještě přibudou fotky a odkazy na ně v deníku.

26. 12. - Přeji všem vše nejlepší do Nového roku a vůbec tisíciletí.. Opět je práce až nad hlavu, tak jenom přidám banner na propagaci nejlepšího diskusního serveru v ČR - CyberSpace.CZ , ) A snad někdy bude i stránka věnovaná Skotsku (včetně hromady fotek , )

Navštivte mě v mém virtuálním domově - CyberSpace.CZ , )

8. 11. - Tak už jsem tady dlouho na nic nesáhl, ale zato jsem udělal takový vlastní komunikační systém pro AFS studenty tady z Massachussetts (v PHP).
Kromě toho jsem trochu předělal stránku reportáží a přidal stránku s fotkama z USA. Enjoy!

20. 8. - Hmm, tak jsem se konečně trochu vzpamatoval a můžu něco dělat.. Takže možná na webu zapracuju. Pokud se nebudu více věnovat níže zmíněným projektům.

14. 7. - Dlouho se tu nic nezměnilo. Je to nepochybně tím, že jsem v té době dělal na novém webu Války o Cintru a také pluginu do CyberSpace, kde se na něj můžete podívat. A těžko říct, jestli se o prázdninách vůbec ještě k něčemu jinému dostanu, jako třeba k pobtřebnému sjednocení a update webu..

20. 5. - Tak zase o kus dál. Fotky z Bitvy pěti armád a Pána Prstenů 2000 jsou hotovy. Tak s chutí do toho . )

Reportáž z Pána Prstenů

13. 5. - Hotovo!! Reportáž z Bitvy pěti armád a reportáž z Pána Prstenů 2000. Fotky už mám nascannovaný, ale teď mizím na týden na Slovensko, tak už to nestihnu. Za týden . )

18. 4. - Pracuji na reportáži z Bitvy pěti armád, za čas by se tu měla objevit. A pro zájemce - pravidla Pána Prstenů 2000.

9. 4. - Malá předělávka vzhledu tří povídek od Sapkowského a také nějaké informace a odkazy na Commandos 2. A změna ikonky . ) Dokonce jsem se přiměl napsat další návody na C:BCD, zbývá poslední mise . )

8. 4. - Do seznamu stránek přibyly nějaké další, navíc jsem konečně udělal stránku Olympus . ) Už mám jasnou představu o konečném vzhledu, tak teď už to jenom všechno předělat..

25. 3. - Tak je tu další moje celodenní práce - opravil jsem další dvě Sapkowského povídky, nascannované Scalingerem. Jsou to “Střípek ledu” a “Meč osudu”. Přeji hezké čtení . )

Do nové grafiky jsou již předělány stránky Yndex, Linky, Outdoor, Tolkien, Sapkowski a Kepler. Některé byly zároveň mírně doplněny a aktualizovány. Souběžně s doděláváním zbylých budu pracovat ještě na nové stránce o válce o Falklandy a na knize hostů. Stránka Linky je kompletně přepracovaná do PHP pro snazší prohlížení s možností hlášení špatných odkazů . )

Tak stránky se budou pozvolna oblékat do nového grafického kabátu.. Za pomoci Scalingera jsem zpracoval další Sapkowského povídku “Hranice možností” . ) Probíhá aktualizace stránky Linky...

Tak jsem se konečně dostal k prohlédnutí si logů - podle Na Vrcholu dosáhla Laddobar Home Page 1526 sessions a 4053 přístupů. Druhého prosince dosáhly rekordního počtu 78 přístupů. A nejúspěšnějším měsícem je zatím prosinec 1999, kdy bylo zaznamenáno 1197 přístupů. Přístupy jsou sledovány od 1. 6. 1999. Další statistiky najdete zde. Takže potud z minulosti. A na co se můžete těšit příště? Budou prázdniny :), takže bych měl najít trochu času dodělat některé sekce, jako Olympus, Commandos M a snad i některé další...

Mezi čerstvé novinky se řadí další reportáž z Války o Cintru (kde najdete také pár fotek z bitvy) - Jak kostlivec ke štěstí přišla. Nový je návod na první - Dying Light, druhou - Asphalt Jungle, třetí - Dropped out of the Sky a čtvrtou - Thor's Hammer misi Commandos: Beyond the Call of Duty. V poslední době se tu objevily také Kritika dřevárny Zaklínač pořádané 26. - 28. 11. 1999 v Kašparově mlýně.

Zpět na Yndex